Aktualności

10/31/2017

LECZENIE ZĘBÓW STRASZNIEJSZE NIŻ SPOTKANIE Z ZOMBIE??

Duchy?

Zombie?

A może krwiożercze wampiry??

Nic z tych rzeczy!

Okazuje się, że w czołówce najbardziej przerażających i znienawidzonych postaci plasuje się nie kto inny jak…DENTYSTA 😉

Co trzeci Europejczyk wolałby stanąć twarzą w twarz z czyhającym na jego życie, spragnionym krwi potworem, niż dobrowolnie spotkać się ze stomatologiem i jego wiertłem 😉

Z badań przeprowadzonych w siedmiu europejskich krajach wynika, że w kwestii dentofobii prym wiodą Polacy. Prawie 40% naszych rodaków unika wizyt stomatologicznych właśnie ze względu na paraliżujący, trudny do pokonania strach.

My, pragnąc popsuć niepochlebne statystyki, odsyłamy na stronę , gdzie dowiesz się, jak zmienić myślenie na temat dentysty, pozbyć się strachu i przez lata cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem.

 

Halloweenowe pozdrowienia śle Dentysta- Sadysta 😉

 

Zachęcamy do kontaktu 

 

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.