Nieinwazyjne leczenie chrapania

NIEINWAZYJNE LECZENIE CHRAPANIA

Chrapanie to schorzenie należące do grupy nocnych zaburzeń oddychania, czyli – innymi słowy- patologii niekorzystnie wpływających na jakość naszego snu. W głównej mierze jest ono wynikiem nieprawidłowości w budowie górnych dróg oddechowych.

Dolegliwość ta wpływa negatywnie nie tylko na nas samych, lecz bardzo często jest także uciążliwa dla naszych bliskich.

W centrum stomatologicznym Ra-Dent, dzięki laserowi LightWalker, mamy możliwość przeprowadzenia nieinwazyjnej, bezpiecznej, a co najważniejsze skutecznej terapii, której efektem jest poprawa jakości życia pacjenta.

Fot.freepika

 

Na czym polega metoda NightLase?

Mówiąc ogólnie – ta innowacyjna metoda, polegająca na zastosowaniu powierzchniowego światła lasera, zmniejsza amplitudę chrapania.

Wiązka laserowa w sposób bezpieczny i delikatny rozgrzewa tkankę miękką podniebienia i języczka, co prowadzi do kontrakcji kolagenu, a tym samym zwiększenia sprężystości tkanki.

                                                                            

Rezultaty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy. W przypadku stwierdzenia nawrotów chrapania należny przeprowadzić kolejną sesję zabiegową.

NightLase to:

~ nieinwazyjna metoda zapobiegająca powikłaniom zdrowotnym

~ sposób na podniesienie jakość snu

~ bezbolesna terapia niewymagająca zastosowania znieczulenia

~ procedura, której efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu

~ delikatność zabiegu połączona z kliniczną skutecznością

Bywasz zmęczony z powodu niespokojnego i przerywanego wielokrotnie w ciągu nocy snu?

Fot.freepika

Chrapanie spędza Ci sen z powiek i jest tak uciążliwe, że wpływa nie tylko na Twoje zdrowie, lecz także na relacje z bliskimi? A może zmęczenie i bóle głowy w ciągu dnia obniżają efektywność i wydajność Twojej pracy?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do wypróbowania laseroterapii.

Umów wizytę już dziś.

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.