Stomatologia dziecięca

Laserowe leczenie w stomatologii dziecięcej ~ bez bólu, bez znieczulenia

W Gabinetach Ra-Dent Stomatologia i Protetyka wyznajemy zasadę, że dobry kontakt i poprawna komunikacja na linii pacjent – lekarz to podstawa udanej, długofalowej współpracy.

Niezwykle ważne jest to zwłaszcza w przypadku najmłodszych pacjentów, u których jakość pierwszego spotkania ze stomatologiem bardzo często przesądza o pojawieniu się lub wyeliminowaniu lęku przed leczeniem w przyszłości.

Aby zagwarantować Państwu jeszcze większy komfort leczenia, rekomendujemy nasz najnowszej generacji sprzęt – laser LightWalker firmy Fotona, będący idealnym narzędziem do walki z dziecięcą dentofobią.

Zabiegi wykonywane laserem są zwykle dużo krótsze, łatwiejsze do przeprowadzenia, a co najważniejsze – bezbolesne i dużo mniej stresujące dla pacjentów, zwłaszcza tych najmłodszych.

W jakich przypadkach polecamy laseroterapię stomatologiczną?

Jeśli Twojemu dziecku leczenie dentystyczne kojarzy się z bólem, czy nieprzyjemnym odgłosem borowania, a każda wizyta na fotelu stomatologicznym okupiona jest stresem – skorzystaj z możliwości leczenia laserowego.

Zalety:

~ laseroterapia zapewnia małym Pacjentom komfort i najwyższy poziom bezpieczeństw

skrócony do minimum czas trwania zabiegu

~ mało inwazyjna metoda leczenia

~ wyeliminowany drażniący, nieprzyjemny odgłos wiertła stomatologicznego

~ zminimalizowany ból

brak konieczności podawania znieczulenia

~ głęboka dezynfekcja

~ usuwanie próchnicy w zębach mlecznych ze znacznie większą precyzją

~ przydatne narzędzie przy zabiegu podcięcia wędzidełka – zabieg jest bezbolesny, eliminuje krwawienie, dezynfekuje, przyspiesza gojenie

 

Twoja Pociecha odczuwa lęk przed znieczuleniem lub leczeniem stomatologicznym?

Wypróbuj nowoczesną metodę leczenia za pomocą naszego bohatera do zadań specjalnych – Lasera LightWalker.

Umów wizytę już dziś!

 

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.