Nasz zespół

LEKARZE

Założyciel oraz właściciel gabinetu stomatologicznego Ra-Dent, Rafał Zawojski wraz z zaprzyjaźnionymi lekarzami stanowią zgrany zespół specjalistów, których połączyła wspólna pasja – Stomatologia. Dzięki ciągłym szkoleniom poszerzamy i aktualizujemy swoja wiedzę, a także pozostajemy na bieżąco z nowościami oraz trendami w dziedzinie stomatologii, aby zaoferować państwu usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest przede wszystkim piękny i zdrowy uśmiech naszych pacjentów, jak również przyjazna atmosfera, stąd też nasz personel pomocniczy: asystentki stomatologiczne – to osoby kompetentne, posiadające wieloletnie doświadczenie oraz długa praktykę w zawodzie.

Rafał Zawojski – właściciel – Lekarz stomatolog. Protetyk II° stopnia

zawojskiWłaściciel gabinetu stomatologicznego Ra-dent ukończył studia na Pomorskiej Akadamii Medycznej w roku 1985. Po studiach przez 8 lat pracował w Akademii Medycznej na stanowisku asystenta w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej. W trakcie pracy w Akademii uzyskał specjalizację I° z stomatologii zachowawczej oraz II° z protetyki stomatologicznej. Od 1994 pracuje w swoim gabinecie stomatologicznym Ra-dent w którym zaczynało karierę zawodową wielu znakomitych obecnie stomatologów. Ponadto uczestniczył w wielu konferencjach naukowych oraz kursach zawodowych. Był na szkoleniach w wielu krajach min. w USA gdzie zapoznał się z prowadzeniem nowoczesnych praktyk stomatologicznych. Jest współautorem wielu publikacji w zakresie protetyki stomatologicznej. Wiele lat prowadził wykłady, warsztaty z implanto-protetyki w zakresie miniimplantów. Jako dowód zaufania kolegów został wybrany do Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie. Jest założycielem drużyny piłkarskiej FC Próchnica w której grało wielu stomatologów, lekarzy zdobywających na turniejach piłkarskich wiele medali. Kolejną jego pasją od wielu lat są góry. Trekking, wspinaczka min. w najwyższych górach świata to wspaniała okazja do samodoskonalenia. Jest współorganizatorem corocznego Przeglądu Filmów „O!Góry” w Szczecinie.

Anna Rogoża – Lekarz stomatolog. Specjalista I° stomatologii ogólnej

rogoza

Od kilkunastu lat nie rezygnuje z poprawiania zgryzu i upiększania uśmiechu swoich pacjentów. Wśród specjalności stomatologicznych specjalną atencją darzy ortodoncję, której tajniki zgłębia na licznych kursach i szkoleniach, dbając o uzyskanie aktualnego stanu najnowszej wiedzy w tym zakresie. Pacjenci mogą liczyć na szczegółową diagnostykę i plan leczenia obejmujący kilka wariantów, spośród których każdy może wybrać ten, który go przekonuje pod względem merytorycznym i finansowym. Opieką obejmuje pacjentów w różnym wieku – od maluszków, u których dba o prawidłowy rozwój narządu żucia, po osoby dorosłe, które pragną poprawić swój zgryz pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Posługuje się szerokim asortymentem aparatów : od tradycyjnych tzw. wyjmowanych po aparaty stałe, system Insignia czy szyny Clear Aligner. Dbając o piękny uśmiech swoich pacjentów wykonuje też zabiegi z zakresu estetyki tkanek miękkich z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

 

Wiktoria Tołyż – lekarz stomatolog

tolyz

Absolwentka wydziału lekarsko – stomatologicznego na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od początku swojej pracy zawodowej związana z gabinetem Ra – DENT. Systematycznie poszerza swoją wiedzę w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodontycznej. W swojej pracy skupia sie przede wszystkim na leczeniu kompleksowym pacjentów.

 

Agnieszka Sienkiewicz –  lekarz stomatolog

sienkiewiczWyróżniona absolwentka Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i kursach. Poszerza swoja wiedzę by móc zaproponować pacjentom najlepsze rozwiązania w dziedzinie stomatologii. Przeprowadza leczenie uwzględniając wszystkie potrzeby stomatologiczne tak, aby uzyskać zdrowy i piękny uśmiech pacjenta. Jej pasją zawodową jest nowoczesna endodoncja z użyciem mikroskopu, estetyczna stomatologia zachowawcza oraz protetyka. Jest osoba spokojną i komunikatywną, starającą się pomóc pacjentowi przebrnąć przez proces leczenia w sposób bezbolesny i bezstresowy.

 Justyna Waliszewska – lekarz stomatolog

waliszewska

Ukończyła wydział lekarsko – stomatologiczny na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, które poszerzają jej wiedzę i umiejętności z zakresu stomatologii. Ukończyła kursy m.in. z zakresu opracowanie kanałów korzeniowych narzędziami maszynowymi, nowoczesne techniki wypełniania kanałów, jak również interpretacje zdjęć RTG. Na bieżąco śledzi nowości na rynku stomatologicznym, aby móc proponować naszym pacjentom najbardziej nowoczesne rozwiązania. Ceni sobie pracę zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi, które nierzadko bywają najbardziej wymagającymi pacjentami.

  Joanna Hetmańska – Kołacz – lekarz stomatolog

joanna-hetmanskaAbsolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od tego czasu doskonali swoje umiejętności, podnosząc kwalifikacje, żeby każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. W swojej pracy szczególnie realizuje się w stomatologii dziecięcej, protetyce oraz stomatologii estetycznej i endodoncji.

Magdalena Podhorodecka – lekarz dentysta

img_0078

Zdobyła tytuł lekarza dentysty na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu łatwo nawiązuje kontakty z pacjentami. Jest osobą ambitna, chętnie poszerzającą swoją wiedzę z zakresu interesujących ją dziedzin, m.in.stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki.

Magdalena Walczowska – lekarz dentysta

img_0076

 

Ukończyła wydział lekarsko-stomatologiczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W kręgu jej stomatologicznych zainteresowań znajduje się przede wszystkim endodoncja. Regularnie uczestniczy w różnego rodzaju kursach oraz sympozjach stomatologicznych, które umożliwiają jej stałe poszerzanie swojej wiedzy i zainteresowań.

 

 

 

 

ASYSTENTKI

Asystentki w Gabinecie RaDent nie tylko służą pomocą podczas pracy z lekarzami, ale w szczególności są wsparciem dla naszych Pacjentów.

Aldona Piasecka
img_0178 Emilia Wdowiak
Alicja Szumska

Zobacz także

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.