Nasz zespół

LEKARZE

Założyciel oraz właściciel gabinetu stomatologicznego Ra-Dent, Rafał Zawojski wraz z zaprzyjaźnionymi lekarzami stanowią zgrany zespół specjalistów, których połączyła wspólna pasja – Stomatologia. Dzięki ciągłym szkoleniom poszerzamy i aktualizujemy swoja wiedzę, a także pozostajemy na bieżąco z nowościami oraz trendami w dziedzinie stomatologii, aby zaoferować państwu usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest przede wszystkim dbanie o piękny i zdrowy uśmiech naszych pacjentów, jak również przyjazna atmosfera, stąd też nasz personel pomocniczy: asystentki stomatologiczne, recepcjonistki – to osoby kompetentne, posiadające wieloletnie doświadczenie oraz wieloletnią praktykę w zawodzie.

Rafał Zawojski – właściciel – Lekarz stomatolog. Protetyk II° stopnia

Właściciel gabinetu stomatologicznego Ra-Dent ukończył studia na Pomorskiej Akadamii Medycznej w roku 1985. Po studiach, przez 8 lat, pracował w Akademii Medycznej na stanowisku asystenta, w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej. W trakcie pracy w Akademii uzyskał specjalizację I° ze stomatologii zachowawczej oraz II° z protetyki stomatologicznej. Od 1994 prowadzi swój gabinet stomatologiczny, w którym swą  karierę zawodową rozpoczynało wielu znanych obecnie w branży stomatologów. Ponadto uczestniczył w licznych konferencjach naukowych oraz kursach zawodowych. Szkolił się nie tylko w kraju, lecz także za granicą, m.in. w USA, gdzie zaznajomił się z zagadnieniami z zakresuu prowadzenia nowoczesnych praktyk stomatologicznych. Jest współautorem wielu publikacji w zakresie protetyki stomatologicznej. Prowadził także wykłady i warsztaty z implanto-protetyki. Jako dowód zaufania kolegów został wybrany do Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie. Jest założycielem drużyny piłkarskiej FC Próchnica, w której grało wielu stomatologów, lekarzy zdobywających na turniejach piłkarskich wiele medali. Kolejną jego pasją, niezmiennie od lat, są góry. Trekking, wspinaczka w najwyższych górach świata, to wspaniała okazja do samodoskonalenia się. Jest współorganizatorem corocznego Przeglądu Filmów „O!Góry” w Szczecinie.

Anna Rogoża – Lekarz stomatolog. Specjalista I° stomatologii ogólnej

Od kilkunastu lat nie rezygnuje z poprawiania zgryzu i upiększania uśmiechu swoich pacjentów. Wśród specjalności stomatologicznych specjalną atencją darzy ortodoncję, której tajniki zgłębia na licznych kursach i szkoleniach, dbając o uzyskanie aktualnego stanu najnowszej wiedzy w tym zakresie. Pacjenci mogą liczyć na szczegółową diagnostykę i plan leczenia obejmujący kilka wariantów, spośród których każdy może wybrać ten, który go przekonuje pod względem merytorycznym i finansowym. Opieką obejmuje pacjentów w różnym wieku – od maluszków, u których dba o prawidłowy rozwój narządu żucia, po osoby dorosłe, które pragną poprawić swój zgryz pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Posługuje się szerokim asortymentem aparatów : od tradycyjnych tzw. wyjmowanych po aparaty stałe, system Insignia czy szyny Clear Aligner. Dbając o piękny uśmiech swoich pacjentów wykonuje też zabiegi z zakresu estetyki tkanek miękkich z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

Wiktoria Tołyż – lekarz stomatolog

Absolwentka wydziału lekarsko – stomatologicznego na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od początku swojej pracy zawodowej jest związana z gabinetem Ra – Dent Stomatologia-Protetyka. Systematycznie poszerza swoją wiedzę w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodontycznej. W swojej pracy skupia sie przede wszystkim na leczeniu kompleksowym pacjentów.

 

 

Agnieszka Sienkiewicz –  lekarz stomatolog

Wyróżniona absolwentka Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i kursach. Poszerza swoja wiedzę by móc zaproponować pacjentom najlepsze rozwiązania w dziedzinie stomatologii. Przeprowadza leczenie uwzględniając wszystkie potrzeby stomatologiczne tak, aby uzyskać zdrowy i piękny uśmiech pacjenta. Jej pasją zawodową jest nowoczesna endodoncja z użyciem mikroskopu, estetyczna stomatologia zachowawcza oraz protetyka. Jest osoba spokojną i komunikatywną, starającą się pomóc pacjentowi przebrnąć przez proces leczenia w sposób bezbolesny i bezstresowy.

 

  Joanna Hetmańska – Kołacz – lekarz stomatolog

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od tego czasu doskonali swoje umiejętności, podnosząc kwalifikacje, żeby każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. W swojej pracy szczególnie realizuje się w stomatologii dziecięcej, protetyce oraz stomatologii estetycznej i endodoncji.

 

Magdalena Podhorodecka – lekarz dentysta

Zdobyła tytuł lekarza dentysty na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.  Dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu łatwo nawiązuje kontakty z pacjentami. Jest osobą ambitna, chętnie poszerzającą swą wiedzę z zakresu interesujących ją dziedzin, m.in.stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki.

 

Magdalena Walczowska – lekarz dentysta

Ukończyła wydział lekarsko-stomatologiczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W kręgu jej stomatologicznych zainteresowań znajduje się przede wszystkim endodoncja. Regularnie uczestniczy w różnego rodzaju kursach oraz sympozjach stomatologicznych, które umożliwiają jej stałe poszerzanie swojej wiedzy i zainteresowań.

 

 

Anna Kielak – lekarz dentysta

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu medycznego w Szczecinie wydziału leakrsko-stomatologicznego. W kręgu jej zainteresowań znajduje się głównie protetyka oraz stomatologia zachowawcza. Cechuje ja indywidualne podejście do pacjenta i dbałość o przeprowadzenie bezbolesnego, kompleksowego leczenia. Stale poszerza swoją wiedzę, aby zapewnić swoim pacjentom piekny, a przede wszytkim zdrowy, uśmiech.

 

 

 

 

ASYSTENTKI

Asystentki i higienistki w Gabinecie RaDent nie tylko służą pomocą podczas pracy z lekarzami, ale w szczególności są wsparciem dla naszych Pacjentów.

          

 

Preview Changes (opens in a new window)

Upload Files

Zobacz także

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.