Administracja

Małgorzata Zyzańska – Key Account Manager

zyzanska

Posiada ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu strategicznym, sprzedaży i public relations. Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła już w 2004 roku, gdy przyczyniła się do wydania przewodnika turystycznego dla obcokrajowców „Stettin Restaurant & Shopping Guide”. Oprócz pracy nad wydawnictwem zajmowała się nawiązywaniem współpracy pomiędzy polskimi klinikami medycznymi, a klientami ze Skandynawii czy Niemiec. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas organizowania i współorganizowania wielu konsultacji medycznych poznała potrzeby klientów zagranicznych i to właśnie na nich skupia się w codziennej pracy w Klinice. Jednocześnie jest odpowiedzialna za kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie krótko i długoterminowych strategii firmy, tworzenie planów taktycznych, kontrolę wykonalności bieżących celów i analizę raportów. Jest osobą energiczną, pogodną,  zawsze uśmiechniętą, czym zdobywa sympatię pacjentów. Jej celem jest tak otoczyć opieką i zainteresowaniem pacjenta by poczuł się w naszej Klinice jak najbardziej komfortowo.

Ewa Janiszewska – Office Manager

janiszewskaAbsolwentka Dwuletniej Szkoły Administracji i Wyższej Szkoły Humanistycznej w Szczecinie. Ukończyła kurs zawodowy rejestratorki OMD Mariusza Obody. W klinice jest odpowiedzialna za prowadzenie dokumentacji medycznej, ewidencję i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji oraz informacji. Koordynuje pracę lekarzy, personelu oraz dba o dobre samopoczucie pacjentów, oferując swoją wiedzę, pomoc oraz dużą dawką energii i optymizmu. Interesuje się medycyną ogólną, amerykanistyką, dobrą książką i filmem.

 Katarzyna Jaświg – Project & Office Manager

img_0548-2Absolwentka Polonistyki na Uniwersytecie Szczecińskim. Doświadczenie w branży stomatologicznej zdobywa od 2010 roku. W klinice, poza szeroko pojętymi pracami administracyjno-biurowymi, zajmuje się także kwestiami marketingowymi. Cechuje ją otwartość i empatia. Z uśmiechem odpowie na wszelkie pytania Pacjentów i rozwieje ich wątpliwości w trakcie pierwszego kontaktu w gabinecie.  W wolnych chwilach zgłębia tajniki fascynujących ją dziedzin- psychologii sportu i psychodietetyki. W kręgu jej zainteresowań znajduje się także literatura, teatr, sport.

Patrycja Wyrzykowska  – Rejestratorka Medyczna

patrycjaZ zawodu asystentka stomatologiczna i ratownik wodny. Do jej zadań w gabinecie należy rejestracja i pozostała kompleksowa obsługa Pacjentów oraz prace biurowe.  Jest osobą pomocną i zorganizowaną. Uśmiechem i optymizmem z łatwością zjednuje sobie sympatię innych. Jej pasją jest sport, w szczególności – pływanie.

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):