Referencje

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 15 000 PACJENTÓW Z POLSKI, NIEMIEC I SKANDYNAWII

 

 

” Najbardziej profesjonalny gabinet w jakim kiedykolwiek byłam. Ludzie pracują tam  z powołania a nie za karę.

Polecam wszystkim!!!! “

 

 

I can confirm by direct experience that the Ra-dent provides services of the highest possible quality. The staff is trained and willing to solve any problem. The communications for the appointments from/to Ra-dent are taken with maximum efficiency and effectiveness. Overall rating: excellent from all points of view. ”

~ Maurizio Melfa

 

 

” Polecam tą klinikę, ma naprawdę bardzo wysoki poziom i jest tania. Często korzystam z jej usług i nie mam złego zdania na jej temat. Bardzo podoba mi się w niej nowoczesność i prostota.  Z pewnością będę tam częstym klientem.”

~ Karolina

 

 

” To gabinet na najwyższym poziomie! Efekty – znakomite ! Byłam, oglądałam a teraz…..nabieram odwagi by poddać sie kuracji. Oby starczyło mi samozaparcia i gotówki.”

~ Irena

 

 

” Polecam tę klinikę, jestem jej częstym bywalcem, więc wiem, że jest nowoczesna i tania. Zawsze byłam zadowolona z leczenie i mam bardzo dobre zdanie na jej temat. Spokojnie mogę iść tam ponownie, bo wiem, że będzie dobrze.”

~ Andżela

 

 

“Profesjonalnie i na najwyższym europejskim poziomie. Klinika super, atmosfera, podejście do pacjenta rewelacja. Ceny przystępne, jeszcze nie raz się tam wybiorę jak będzie taka potrzeba.”

~Anita

 

 

 link do komentarzy:

http://panoramafirm.pl/zachodniopomorskie,,szczecin,boles%C5%82awa_krzywoustego,19_5/ra_dent_stomatologia_protetyka-ndxpf_sj.html

 

 

 

Przeczytaj więcej opinii na naszym Facebooku!

 

 

 

 

 

Polecam Ra-dent, jet to dobra klinika z znakomitym personelem. Spodobała mi się ona, ponieważ jest nowoczesna i tania. Byłam już tam parę razy, więc wiem, że jej poziom jest bardzo wyskoki. Opinia tego gabinetu jest dobra, dlatego chciałam się przekonać, czy to prawda. Okazało się, że tak.

~Maria

 link do komentarza: http://rynekmedyczny.polki.pl/RA_DENT,Szczecin,Krzywoustego,ZOZ,1658728,1658729/wszystkie_opinie,1


 • Polecam Ra-dent jest to moja ulubiona klinika z wysokim poziomem. Jest nowoczesna i tania. Pracownicy są mili i wykonują swoją prace bez zarzutów. Zawsze wychodzę zadowolona z tego gabinetu.
 • Ja wybieliłem zęby i ogólnie leczę zęby od 5 lat w klinice Ra Dent, dlatego mogę polecić
 • Chodzę do ra-dent do doktora Zawojskiego i bardzo go sobie chwalę. Dobry, profesjonalny lekarz. Sam gabinet jest ładny i czysty

  link do komentarza: http://www.dobrylekarz.info/gabinet/ra-dent-stomatologia-i-protetyka.htm#comment-22066


 • co tu dużo gadać po prostu bardzo dobry specjalista i zaznaczam tani polecam z poważaniem Chrobak Krzysztof Malmo /Kety
 • Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i sensowne rozwiązaniaAbsolutnie fantastyczny stomatolog.
 • Świetny fachowiec. Posiada cudowny kontakt z pacjentem. U Niego mogę być nawet codziennie 🙂

 link do komentarza: http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/rafal-zawojski,18773/protetyk-stomatolog/szczecin/opinie/#tabs


korzystam z usług tego gabinetu od 7 lat co jest wystarczającym powodem, aby go polecać. miła i profesjonalna obsługa

 link do komentarza: http://www.pkt.pl/ra-dent-stomatologia-protetyka-implanty-zawojski-r/1609458/5-1/


 • Szczerze polecam ten gabinet stomatologiczny. Świetna obsługa i wysoka jakość świadczonych usług. Korzystałem z usług wielu stomatologów, ale jak trafiłem do Ra-dentu, to już nie szukam dalej,
 • Zawsze bałem się stomatologa …. Po pierwszej wizycie w tym gabinecie od razu poczułem rodzinną atmosferę . Dzisiaj jestem już po czwartej wizycie i stwierdzam ,że wszystko zalezy od lekarza . W tym gabinecie naprawdę pacjent jest obsługiwany profesjonalnie . Szczerze polecam . Zadowolony pacjent
 • Słyszałam, że ta klinika ma bardzo dobrą opinię, dlatego wybrałam się do niej i bardzo mi się spodobała jest tania i bardzo dobra. Przy wyrywaniu zęba nie czułam większego bólu, a stosunek lekarzy do mnie był bardzo miły, więc na pewno wybiorę się tam jeszcze raz i pewnie nie ostatni.

 link do komentarza: http://www.megastomatolog.com.pl/16,zachodniopomorskie/7,szczecin/394,ra-dent-nzoz-stomatologia-protetyka-lek-stom-r-zawojski


Bardzo dobry gabinet stomatologiczny jestem zadowolony, że 2 lata temu poszedłem zapisać się do tego miejsca. Personel jest miły i uprzejmy. Od ponad roku nie mam problemów z zębami dzięki tej klinice, więc każdemu polecam.

 


 • Chodzę do ra-dent do doktora Zawojskiego i bardzo go sobie chwalę. Dobry, profesjonalny lekarz. Sam gabinet jest ładny i czysty. Ogólnie zdecydowanie polecam:)
 • Polecam ten gabinet. Jest on bardzo dobry i tani. Atmosfera w nim jest bardzo miła. Przekonałem się do niego, ponieważ przy leczeniu nie czułem bólu i jestem zadowolony z leczenia,
 • Chodziłem do gabinetu przez jakiś czas i jestem z jego usług bardzo zadowolony. Wyleczyli moje zeby i jezeli pojawia sie kolejne problemy z zębami, to z pewnością wrócę do nich na leczenie.

link do komentarza: http://med24.pl/Opinie.is.rafal-zawojski-radent.html


 

 


 

Zdobyliśmy zaufanie sportowców, aktorów i ludzi show biznesu, dla których piękny uśmiech jest narzędziem pracy.

Pacjentami naszej kliniki m.in. są:

Preview Changes (opens in a new window)

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.